Voor de filmliefhebbers gaat zaterdag 26 april 2008 de eerste ronde van de nieuwe editie van De Ultieme FilmQuiz van start op jullie vertrouwde filmblog. Zoals de vorige editie zijn er opnieuw 3 foto-rondes met in totaal 30 screencaps uit 30 verschillende films. Vier filmfreaks zullen in de prijzen vallen: Er zijn twee 2-Disc Steelbook DVD’s en twee Blu-ray’s te winnen van I Am Legend (2007).

De Noorderbuur Johan Surentu uit Dordrecht had vorig jaar een score behaald van 29/30. Ik ben benieuwd of dit jaar de eerste plaats naar een Vlaming zal gaan. De toekomst zal het uitwijzen. Ziezo, afspraak zaterdag om 11u voor de opwarmingsronde en moge de beste winnen.
***Related Posts***
16/05/2008: De Ultieme FilmQuiz winnaars
10/05/2008: De Ultieme FilmQuiz part 3
02/05/2008: De Ultieme FilmQuiz part 2
26/04/2008: De Ultieme FilmQuiz part 1
Hehe de vorige editie was leuk, eerste ronde kon ik nog wel mee komen maar de 2e en 3e ronde waren heel wat moeilijker. Kijken of het dit keer beter gaat
cooool ! Kijk er al naar uit. Hopelijk doe ik beter dan de vorige keer.
Cool cool, I’m in! 🙂
en ik doe ook mee 🙂
Ik ga voor 21/30.