18-10-08
Nieuwe Star Trek afbeeldingen
Ik had er niet zoveel van verwacht, maar toen ik te horen kreeg dat J.J. Abrams achter de camera zou kruipen had ik meteen een goed gevoel bij de opkomende Star Trek (2009) film. En bij het zien van de afbeeldingen denk ik echt dat dit wel eens zou kunnen inslaan als een bom in de States, na die vele Star Trek flops.

Mocht ik kiezen tussen Star Wars en Star Trek moet ik bekennen dat ik zonder verpinken zou kiezen voor Star Wars. Ik ben verzot op de originele SW films, en slechts sympathie voor de ST-films. Het ene is cinema-SF (echte cast, uitgebreide settings, schitterende visuele effecten, grootse muziekscore,...) terwijl het andere eerder aanvoelt als televisie-SF (kleiner budget, familiefilms, stretch-pakjes, humor belangrijker dan actie,...). Maar deze Star Trek versie zou wel eens beter kunnen zijn dan de 3 SW-prequels samen. Ik weet, de lat ligt laag, maar voor de Star Trek franchise zou dit toch een puike prestatie zijn.
De nieuwe Paramount Star Trek ziet er anders uit dan wat we hadden kunnen voorspellen. Het ziet er naar uit dat het een stevige dramatische actie-prent zal worden. De mensen van UGO hadden een exclusiviteit bij het uitbrengen van de pics.


De fans zullen tevreden zijn met het nieuws dat Leonard Nimoy een rol heeft gekregen in deze prent. Aan William Shatner daarentegen werd niets gevraagd is hij zal dus niet te zien zijn in deze prent. Wij zullen moeten wachten tot 6 mei 2009 alvorens de film bij ons in de zalen verschijnt.
***Related Posts***
22/10/2007: Star Trek cast klaar voor de reboot
22/07/2006: J.J. Abrams aan boord van Star Trek XI
Gepost door © dave in Sequel | Permalink | Email dit
Facebook | Commentaren (7)
Tags: star trek, star wars, jj abrams, sequel, star trek xi, pics, 2009, paramount, leonard nimoy, william shatner
















Commentaren
Gepost door: Miiki | 18-10-08
Gepost door: Hendrik | 18-10-08
Gepost door: Mike's Webs | 18-10-08
Gepost door: Star Trek fan | 19-10-08
Gepost door: Dr Slump | 11-05-09
Gepost door: Dave | 11-05-09
Gepost door: Dr Slump | 21-05-09
Post een commentaar