25-04-08

The Strangers,The Spirit en de nieuwe Batman poster

Drie nieuwe filmposter die ik even wil voorstellen, te beginnen bij de nieuwe van The Dark Knight (2008). In tegenstelling tot de versie waar Batman op het frame zat uit te staren vind ik deze echt wel knap. Het valt ook op dat in tegenstelling tot de bruine daglicht Batman Begins posters, de makers nu resoluut voor de blauwe nachtsfeer hebben gekozen. De poster met het brandende Batman-teken en de onverschrokken Batman die klaar is om ten strijde te trekken tegen de criminele vandaal, is een ware aandacht trekker.

The Dark Knight poster The Spirit poster The Strangers poster

De tweede poster die indruk maakte is de one-sheet van de nieuwe Frank Miller comic adaptatie The Spirit (2008). In de film volgen we Denny Colt (Gabriel Macht), een flik die zijn eigen dood in scène zet zodat hij als een schim de misdaad kan bestrijden in Central City en een liefdesrelatie begint met Sand Saref (Eva Mendes). Hij moet het opnemen tegen The Octopus (Samuel L. Jackson), die wordt bijgestaan door femme fatale Silk N. Floss (Scarlett Johansson). The Octopus heeft namelijk het plan heel de stad te vernietigen. De filmposter ruikt naar Sin City, maar misschien met meer stijl en dichter bij de comic (niet te verwonderen gezien Frank Miller de film alleen regisseert).

De derde poster in het rijtje is die van The Strangers (2008), de debuutfilm van Bryan Bertino. Het jong koppel is voor hun vakantie ingetrokken in een afgelegen huisje. De vakantie verandert echter in een nachtmerrie voor Kristen (Liv Tyler) en James Scott Speedman, als ze worden aangevallen door drie gemaskerde vreemdelingen. Het koppel moet boven henzelf uitstijgen om de aanvallers tegenstand te bieden en te overleven. Het lijkt op het eerste gezicht een soort Funny Games meets Vacancy. In dezelfde lijn als de The Orphanage poster bewijst deze poster dat horrorfilms en thrillers soms gebaat zijn met subtiliteit in plaats van bloed en monsters. De juxtapositie van de warme gezellige huiskamer sfeer met Liv Tyler en de bedreigende schim in de hoek werkt perfect. Het zegt ook meteen waar de film over gaat.

***Related Post***
01/08/2008: The Dark Knight filmbespreking
21/07/2008: The Spirit trailer

Commentaren

the spirit in alle opzichten hetzelfde als sin city waar ook nog eens 3 films van uit komen.. begrijp me niet verkeerd, sin city was een klein meesterwerkje als comicaddaptie, maar dit is echt overdaad.

Gepost door: johan | 25-04-08

teaser Spirit Buiten dat de muziek is gejat van The Untouchables van Brian De Palma vind ik het concept wel leuk. Nu nog wachten op een echte filmtrailer.

Gepost door: Miiki | 25-04-08

Frank Miller Ik vergeug me op the Spirit en ik verheug me ook op de vervolgen van Sin city. Ik denk dat Miller nog wel meer meesterwerken voor ons in petto heeft en naar mijn mening is het niet overdaad. Ik vind bijvoorbeeld dat men veel te lang door gaat met het uitmelken van James Bond en naar mijn mening is dat dan ook overdaad net zoals ik het overdaad vind om steeds de zelfde serial killer te gebruiken zoals bijvoorbeel Jason Voorhees meer creativiteit zou ik erg op prijs stellen Ik denk dat Frank Miller ons nog heel wat gaat brengen wat creativiteid betreft. Wat de film posters betreft vind ik ze alldrie erg professioneel in elkaar steken en verheug ik me ook op de films die zij vertolken.

Gepost door: Dei hard commic fan | 05-07-08

"ruikt" naar Sin City.....??
wel meer dan dat...concept is iets te veel gejat denk ik...beetje jammer, maar kijk, als het een top-film is zal je mij niet meer horen klagen.. :-)

Gepost door: Cindy | 19-07-08

Post een commentaar